wtorek, 11 sierpnia 2015

Sezon weselny 2015 w pełni
           W tym roku wśród sukienek weselnych przeważają te z rozkloszowanym dołem oraz sukienki o kroju klasycznym. Jednak można powiedzieć, że wariacje kolorystyczne są mocno rozwinięte.
Jedne kobiety podczas zakupów kierują się racjonalnym podejściem do sukienki, którą chciałyby wykorzystać wielokrotnie, inne zaś kupują impulsywnie – chcąc wyglądać olśniewająco na tej konkretnej uroczystości.
           Jedno i drugie podejście jest dobre pod warunkiem, że dobrze się w danej kreacji czujemy. 
Nasze samopoczucie jest bezcenne. To ono zadecyduje, czy zabawa będzie udana, a goście olśnieni.


sukienka dostępna w sklepach stacjonarnych VISSAVI |   sukienka dostępna tutaj sukienka podobna dostępna tutaj
 
Idealne kolory sukienki na wesele to te zarówno w pastelowych odcieniach jak i w wyraźnych odcieniach amarantu, żółcieni, szmaragdu, chabru, czy czerwieni. Z zasady powinnyśmy unikać koloru białego, by nie konkurować z suknią panny młodej, ale już zestawienie biało czarne powinno przełamać tę zasadę. Kolor czarny na przyjęcia weselne nawet w okresie letnim to również coraz częstszy wybór.
           Nie zapominaj o dodatkach, w których obowiązuje zasada „mniej znaczy więcej” tzn. wybierz tylko jeden- bransoletę, kolię, lub bogato zdobione kolczyki. Jeśli chodzi o torebki to nic nie zastąpiło starej poczciwej kopertówki zmienił się tylko sposób jej kolorystycznego zestawiania. Nie musi być w kolorze butów, a nawet nie powinna, ale jest to zależne od naszego stylu. Nie zapominaj, że stylizacja to nie tylko odpowiednia sukienka, ale i dobrze dobrane buty, które powinny być wygodne. Warto dobrać buty na płaskim obcasie i zabrać ze sobą na przebranie.
Jak dobrać odpowiedni krój sukienki na wesele podpowiada
nasz poradnikBrak komentarzy:

Prześlij komentarz