wtorek, 15 grudnia 2015

KOBIETA SENSUALNA


    Dziś zabieramy Was w bardzo kobiecy świat. Pokażemy  kobiety, które będąc matkami, żonami, partnerkami, kochankami, przyjaciółkami i sąsiadkami postanowiły zaakceptować siebie i realizować swoje marzenia. Poznajcie SENSualne kobiety w obiektywie.

 
sukienka VISSAVI dostępna tutaj30 wspaniałych kobiet - matek i blogerek spotkało się 16 listopada w malowniczym 
i urokliwym miejscu na Mazurach – Hotelu Zalesie Active&SPA, nie tylko po to, żeby się zrelaksować, ale również po to, żeby zmienić coś w swoim życiu, ruszyć lawinę pozytywnych zmian, których źródło jest w nich samych. 


Bluzka VISSAVI biała z czarną wypustką dostępna tutaj, żakiet VISSAVI dostępny tutajMotywem przewodnim warsztatów Jestem SENSualna była pomoc kobietom w przebudzeniu ich wiary w siebie, sensu istnienia i prawdziwe poznanie własnego ja.


Żakiet VISSAVI dostępny tutaj

Warsztaty motywacyjne prowadzone były przez wspaniałe kobiety z Fundacji Tętniące Życiem. Pokazały one uczestniczkom, że nie ma granic, które blokują przed następnym krokiem, nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko może się zdarzyć. Wystarczy  w to wierzyć i nie stać w miejscu, a robić wszystko, żeby marzenia przekształcały się w cele. 


sukienka VISSAVI dostępna tutaj


Założycielki Fundacji udowodniły uczestniczkom warsztatów również, że nie sztuką jest stanąć na obranej ścieżce, najważniejsze jest zrobić pierwszy krok

MCH_0220fb

1 komentarz: